Liemenėlių tipai. Kokį modelį rinktis kasdienai, o kokį vakarėliui?

comment0 komentarai (-ų)

Liemenėlė – vienas pagrindinių ir svarbiausių kiekvienos moters apatinių drabužių garderobo elementų. Liemenėlė ne tik užtikrina patogumą ir komfortą, dailiai formuoja moteriškus iškilumus, bet ir padeda labiau pasitikėti savimi. 

Tinkamai pasirinktas liemenėlės dydis ir modelis leis ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti nepriekaištingai. Šiame straipsnyje rasite ne tik pagrindinių liemenėlių tipų aprašymus, bet taip pat ir rekomendacijas, su kokiais drabužiais kiekvieną jų dėvėti, kad atrodytum tobulai.

Push-up

Esotiq push-up liemenėlė ANGELICA

Push-up vienas populiariausių rinkoje esančių liemenėlių modelių, vizualiai padidinantis krūtinę. Šio modelio liemenėlėms būdingas storesnis silikono ar porolono sluoksnis, formuojantis pagalvėlę kaušelyje, arba išimamos minkštos pagalvėlės ir, beveik visais atvejais, formuojantys lankeliai. Push-up liemenėlės iš šonų suspaudžia ir iš apačios pakelia krūtinę į viršų – taip krūtinė tampa apvalesnė ir vizualiai didesnė, tad puikiai tinka dėvėti po įvairiais drabužiais.

Dar vienas vertas paminėti akcentas dėl liemenėlių su išimamomis pagalvėlėmis  - jos idealiai tinka moterims, kurių krūtų dydžiai skiriasi – išėmus iš vieno kaušelio pagalvėlę, galima suvienodinti abiejų krūtų dydžius ir krūtinė atrodys tobulai.

Balconette

Rosme balconette modelio liemenėlė ANNIJA

Balconette modelio liemenėlės formuojamos lankeliais, joms būdinga horizontali arba kiek ovali viršutinė kaušelių kirpimo linija ir gerokai toliau atitrauktos petnešėlės, lyginant su kitais modeliais. Tai modelis, reikalaujantis didesnio tūrio krūtų viršutinėje dalyje; taip pat nėra tinkamas pasirinkimas moterims su itin dideliais biustais, nes kaušelis dengia tik dalį krūties. Balconette modelio liemenėlės puikiai tinkamos dėvėti po drabužiais, kurie turi giliais apvalias iškirptes. 

Soft

Esotiq Soft modelio liemenėlė ANGELICA

Soft (paminkštintos) modelio liemenėlės pasiūtos iš plono audinio ir jos neturi papildomo porolono sluoksnio. Soft liemenėlės gali būti su lankeliais arba bevielės. Tokios liemenėles prilaiko, švelniai formuoja krūtinę, tačiau formos ir apimties stipriai nekoreguoja, todėl yra nepamainomas kasdieninis pasirinkimas moterims su didesnėmis krūtimis, besilaukiančioms ir visoms, kurios vertina patogumą ir komfortą ištisą dieną. Soft modelio liemenėlės tinkamos dėvėti po įvairiais drabužiais.

Plunge

Esotiq plunge modelio liemenėlė ALETTA

Plunge (gilios iškirptės liemenėlės). Tai atviros liemenėlės įstrižai kirptais kaušeliais, apnuoginančiais vidinę krūtų pusę. Šio tipo liemenėlės tinka dėvint viršutinius rūbus su itin giliomis „V" formos iškirptėmis.

Padded

MrMiss pakietinta liemenėlė CATALINA

Padded (pakietintos). Tai liemenėlės, kurių kaušeliuose įsiūtas maždaug 2 mm. storio pastorinimas - porolono sluoksnis, kuris gali būti dvejopas – minkštesnis arba kietesnis. Dažniausiai būna su lankeliais. Padded modelio liemenėlės pakelia, prilaiko, dailiai, bet švelniai formuoja krūtinę. Šios liemenėlės tinka visų tipų ir dydžių krūtinėms.

Full cup

Rosme full cup liemenėlė JESSICA

Full cup (pilnai kaušelį dengiančios). Tai liemenėlės, stipriai prilaikančios krūtinę, todėl idealiai tinka didesnes krūtis turinčioms moterims.

¾ cup

Esotiq ¾ kaušelio dengianti liemenėlė HUDSON

¾ cup (¾ kaušelio dengiančios). Vienas populiariausių kaušelio modelių, nes tai pakankamai uždaros, tačiau kiek atviresnės už pilnai krūtis dengiančias liemenėles. Tokio tipo liemenėlės pakankamai uždengia ir prilaiko krūtinę, todėl labiausiai tinka kasdieniniam dėvėjimui po rūbais su nedidelėmis iškirptėmis.

Braletė

ByeBra braletė - liemenėlė - topas TOP ROUND NECK 

Braletės. Vis labiau populiarėjantis liemenėlės modelis, puikiai tiksiantis bet kokio tipo krūtinei. Šiam modeliui būdingas laisvės pojūtis - jokių lankelių, pakietinimų ir kitų suvaržymų. Tai itin patogus pasirinkimas kasdieniniam dėvėjimui, tinkamas dėvėti po bet kokiais drabužiais.

 

Patogi, tinkamo dydžio dydžio ir modelio liemenėlė užtikrina patogumą, komfortą ir idealiai suformuotas moteriškas linijas.

Rašyti komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis January February March April May June July August September October November December