Moteriškos apatinės kelnaitės: populiariausių modelių apžvalga

comment0 komentarai (-ų)
Moteriškos apatinės kelnaitės: populiariausių modelių apžvalga

Kelnaitės – neatsiejama kiekvienos moters garderobo detalė. Tinkamo dydžio ir modelio apatinės moteriškos kelnaitės, spalviškai ir reljefiškai derančios su dėvimais viršutiniais drabužiais užtikrina patogumą ir komfortą visą dieną bei, žinoma, užtikrina nepriekaištingą įvaizdį.

Kelnaitės gali būti pasiūtos iš lygaus reljefo audinio, kad nepersišviestų iš po dėvimų drabužių, dekoruotos nėriniais ar siuvinėtos, puoštos kaspinėliais, blizgiomis detalėmis.

Renkantis kelnaites svarbu atsižvelgti į kelis svarbius aspektus:

  • Modelis. Pagal figūros tipą tinkantis ir patinkantis, iš po dėvimų drabužių nepersišviečiantis kelnaičių modelis – visuomet yra puikus pasirinkimas. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius moteriškų apatinių kelnaičių modelius, jų ypatybes ir skirtumus.
  • Audinys. Vertėtų rinktis iš minkštų, greitai drėgmę išgarinančių bei odai kvėpuoti leidžiančių audinių pagamintas kelnaites – pavyzdžiui, medvilnines ar mikropluošto. Taip pat renkantis kelnaites reikėtų atkreipti dėmesį, ar yra įsiuvas ir iš kokios medžiagos jis pagamintas (dažniausiai įsiuvui parenkamos gerai drėgmę sugeriančios, švelnios odai medžiagos, tokios kaip medvilnė).
  • Praktiškumas ir universalumas. Renkantis kasdieniniam dėvėjimui skirtas kelnaites, kaip ir bet kurį kitą garderobo elementą, vertėtų derinti prie jau turimo spintos turinio – tai leis lengviau derinti visus elementus tarpusavyje.

Klasikinės kelnaitės

SIA klasikinio kirpimo kelnaitės Comfort
SIA klasikinio kirpimo kelnaitės Comfort

Klasikinio kirpimo kelnaitės, dar vadinamos „bikini“, „slip“ – puikus pasirinkimas kasdieniniam dėvėjimui. Pagrindinis skiriamasis bruožas – pilnai dengiami sėdmenys ir apnuoginti klubai. Šio modelio kelnaitės įprastai turi elastingą juosmenį, todėl idealiai prisitaiko prie kūno linkių, bei įsiuvą (dažniausiai naudojamos odai švelnios, drėgmę sugeriančios medžiagos, tokios kaip medvilnė). Klasikinio modelio moteriškos kelnaitės gali būti žeminta juosmens linija, įprasta, vidutiniškai aukštinta arba aukšta. Pastaruoju metu į madą grįžta retro klasikinės kelnaitės, pasižyminčios itin aukšta juosmens linija.

Esotiq klasikinės kelnaitės aukštu liemeniu ANGELICA
Esotiq klasikinės kelnaitės aukštu liemeniu ANGELICA

Dėka pilnai dengiamo užpakaliuko ir gilių iškirpimų šonuose, klasikinės moteriškos kelnaitės vizualiai prailgina kojas ir pabrėžia klubų liniją.

Tanga kelnaitės

MrMiss tanga kelnaitės LUCIA
MrMiss tanga kelnaitės LUCIA

Populiariausios mūsų klienčių tarpe – tanga kirpimo kelnaitės, itin pamėgtos dėl patogumo ir todėl, kad yra puikus pasirinkimas dėvėti po aptemptais ar plonų audinių drabužiais. Pagrindinis šių kelnaičių bruožas – atviri sėdmenys ir klubai. Dažniausiai siuvamos su pažeminta, įprasta arba vidutiniškai aukštinta juosmens linija. Moteriškos tanga kelnaitės dažnai klaidingai vadinamos stringais - pagrindinis skirtumas tarp šių kelnaičių yra uždengiamas odos plotas; tanga yra gerokai uždaresnis modelis lyginant su stringais.

Braziliškos kelnaitės

MrMiss braziliškos kelnaitės LUCIA
MrMiss braziliškos kelnaitės LUCIA

Braziliškos kelnaitės – tai aukso viduriukas tarp klasikinio kirpimo ir tanga modelių. Modernus, funkcionalus ir itin stilingas, siauro kirpimo, ¾ sėdmenų dengiantis, vizualiai kojas prailginantis ir užpakaliuką apvalinantis modelis tiks ir patiks kiekvienai. Labai dažnai braziliškų kelnaičių nugarinė dalis yra dekoratyvi – dekoruota nėriniais ar kitais elementais, tad derinant šiuos apatinius prie dėvimų drabužių reikėtų įsivertinti, ar nepersišvies kontūrai, nėrinių raštai bei kitos dekoratyvios detalės iš po plonų audinių ar dėvimų aptemptų kelnių, sijonų ir kt.

Hipster kelnaitės

MrMiss hipster kelnaitės JULIETA
MrMiss hipster kelnaitės JULIETA
MrMiss hipster kelnaitės JULIETA

Hipster modelio kelnaitės turi šortukų bei klasikinių kelnaičių elementų. Įprastai hipster‘iai turi žemintą juosmens liniją, kuri baigiasi ties klubais, tad tai nepamainomas pasirinkimas dėvint žeminto liemens kelnes, sijonus ir pan. Tai šiek tiek sportiškas, tačiau labai patogus ir komfortiškas modelis. Norisi ne tik patogumo, bet ir elegancijos? Tuomet rinkis nėriniais dekoruotas hipster kelnaites!

Stringai

MrMiss stringai ALBA
MrMiss stringai ALBA

Visiems gerai žinomas moteriškų kelnaičių modelis – stringai, dažniausiai atpažįstamas iš plonos, siauros juostelės užpakalinėje dalyje. Kelnaičių priekis gali atrodyti įvairiai, priklausomai nuo konkretaus modelio – nuo itin atviro siauro audinio trikampėlio priekyje, iki maksimaliai uždaro. Juosmens linija paprastai būna žeminta arba įprasto aukščio, tačiau kartais galima rasti net ir aukštinto liemens stringų. Tai puikus ir itin praktiškas modelis, tinkamas dėvėti tiek kasdieną, tiek ypatingų progų metu; po plonų audinių ar aptemptais drabužiais, kuomet reikia atrodyti nepriekaištingai.

Besiūlės kelnaitės

MrMiss besiūlės braziliškos kelnaitės BLANCA
MrMiss besiūlės braziliškos kelnaitės BLANCA

Puikus, „nematomas“ sprendimas tiems gyvenimo momentams, kai reikia atrodyti tobulai – besiūlės kelnaitės! Tinkamos dėvėti po bet kokiais drabužiais, net ir itin aptemptais – iš po jų kelnaičių kontūrai nepersišvies. Besiūlės kelnaitės yra gaminamos bene visų įmanomų modelių, įvairių aukščių juosmens linija, gali būti kirptos lazeriu arba klijuotos.

Formuojančios liekninančios kelnaitės

ByeBra stiprios kompresijos liekninančios kelnaitės aukštu liemeniu POWERMESH
ByeBra stiprios kompresijos liekninančios kelnaitės aukštu liemeniu POWERMESH

Formuojančios liekninačios moteriškos kelnaitės – būtinas kiekvienos moters garderobo elementas. Juk būna progų, švenčių, kurių metu norisi atrodyti nepriekaištingai ir dažnai tam, kad suknelė ant kūno nugultų idealiai, tereikia tiek nedaug – šiek tiek išryškinti ar pakoreguoti kūno linijas. Būtent toks ir yra formuojančių kelnaičių tikslas.

Formuojančios kelnaitės įprastai būna vidutiniškai aukštintu arba aukštu liemeniu, kelnaičių apačia gali būti klasikinio, tanga kirpimo, taip pat šortukų ar kito tipo.

Liekninančios kelnaitės, kaip ir visi formuojantys-liekninantys apatiniai, visų pirma yra skirstomi pagal kompresijos lygį: lengvos, vidutinės ir stiprios:

Lengvos kompresijos kelnaitės apimčių nesumažina, tačiau išlygina ir padailina kūno linkius. Šios kelnaitės yra itin patogios, todėl puikiai tinka kasdieniniam ir ilgam dėvėjimui.
Vidutinės kompresijos kelnaitės koreguoja problemines vietas, t.y. suspaudžia pilvą, šlaunis, pakelia sėdmenis. Tokios kelnaitės yra patogios ir gali būti dėvimos ilgesnį laiką.
Stiprios kompresijos kelnaitės gali sumažinti apimtis netgi 1-2 dydžiais! Tiesa, šie apatiniai nebus tokie patogūs kaip lengvos ar vidutinės kompresijos, nes jie nėra skirti kasdieniniam ar ilgam dėvėjimui, o labiau ypatingoms progoms.

DESIRE.LT asortimente - ByeBra formuojantys apatiniai. Besiūliai, kirpti lazeriu, “nematomi” - jei norėsi išlaikyti savo mažą moterišką paslaptį, Tau tai pavyks be pastangų. Niekas neįtars, kad juos dėvi.?

Seksualios kelnaitės

UnderStory kelnaitės NATHALIA
UnderStory kelnaitės NATHALIA

Ypatingam vakarui ar dienai, norint nustebinti antrąją pusę ar tiesiog jaustis gražiai ir seksualiai – seksualios kelnaitės tam puikus pasirinkimas. Perregimos, dekoruotos nėriniais, dailiais siuvinėjimais ar kitais dekoratyviais elementais kelnaitės ne tik atrodo įspūdingai, bet ir skatina labiau pasitikėti savimi. O jei dar pridėtume ir derančią liemenėlę... gautume nerealų, abejingų nepaliekantį combo!

Rašyti komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis January February March April May June July August September October November December