Filtruoti pagal

Chalatai

Aktyvūs filtrai

Moteriški chalatai internetu

Ar ieškai kažko subtilaus, jaukaus, bet kartu ir seksualaus? Galbūt tai galėtų būti žavingas chalatas? Tai itin universalus namų rūbas, kartu su Tavimi pradedantis ir palydintis dieną, maloniai šildantis ir jaukiai nuteikiantis. Mes siūlome kruopščiai, su didele meile atrinktą ir nuolat pildomą kerinčių chalatėlių asortimentą, kuriame savo favoritą neabejotinai atrasi ir Tu.

Medvilniniai chalatai

Jaukūs, aukštos kokybės medvilninio veliūro chalatai - itin universalus pasirinkimas, nes jie puikiai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti ir garantuoja maksimalų komfortą. Rinkis minkštą, mėgstamos spalvos ir modelio, subtiliai moteriškumą pabrėžiantį medvilninį chalatą kasdieniniam dėvėjimui - jauskis ypatinga visada!

Šilkiniai chalatai

Argi gali būti geresnis pasirinkimas už šilkinį chalatą? Lengvas it pūkas, judesių nevaržantis, vasarą maloniai vėsinantis, o žiemą - šildantis šilkinis chalatas neabejotinai taps Tau nepakeičiama garderobo detale. O jei dar dekoruotas žavingais nėriniais… Tikrai nepaliks Tavęs abejingos!

Populiariausi chalatai

Chalatų populiarumą galima būtų skirstyti keliais skirtingais aspektais - modelio, medžiagos, metų laiko. Modelio atžvilgiu bene populiariausi klasikiniai chalatai, nors klientės dažnai ir noriai renkasi įdomesnius kimono ar apsiausto tipo chalatus. Galima teigti, kad medžiagos atžvilgiu populiariausi viskoziniai, šilkiniai ir medvilniniai chalatai. O vertinant chalatų populiarumą pagal metų laikus, verta paminėti, kad šiltuoju metų laiku klientės labiau linkusios rinktis lengvesnius, plazdančius šilkinius ar viskozinius chalatus, o šaltuoju - susisupti į jaukius medvilninius, veliūrinius chalatus.