Moteriškos kelnaitės

Aktyvūs filtrai

Moteriškos kelnaitės

Viena pagrindinių apatinio trikotažo detalių, kurios užtikrina komfortą ir leidžia Tau jaustis gerai – kelnaitės. Tinkamai pasirinktas modelis užtikrins patogumą visai dienai, kokybiška medžiaga leis Tavo odai kvėpuoti, o prie dėvimų viršutinių drabužių priderinta kelnaičių spalva garantuos Tavo apgalvoto įvaizdžio išbaigtumą.

Mes siūlome kruopščiai, su didele meile atrinktą ir nuolat pildomą apatinių kelnaičių asortimentą, kuriame rasi savo favoritą ir Tu.

Kelnaičių tipai

Šiais laikais turime galimybę kelnaites rinktis iš itin plataus asortimento, atsižvelgiant į savo asmeninius poreikius ir pomėgius. Neabejojame, kad bene svarbiausias kriterijus Tau, kaip ir kiekvienai moteriai, besirenkančiai kelnaites, yra jų modelis. Mes siūlome populiariausius, klienčių pamėgtus modelius - klasikines kelnaites įprasto aukščio arba aukštu liemeniu, tanga, „hipsters“ bei braziliško tipo kelnaites, stringus, šortukus

Populiariausios tanga kelnaitės

Vis daugiau moterų tampa ištikimomis tanga modelio kelnaičių gerbėjomis ir renkasi jas kasdieniniam dėvėjimui. Ir tam yra daugybė priežasčių, tačiau svarbiausia tai, kad šios kelnaitės yra nepaprasto patogumo, nevaržančios judesių, nes priglunda prie kūno tarsi antra oda ir jų buvimo net nesijaučia. Verta paminėti, kad tanga kelnaites dažna moteris vadina stringais, tačiau tai yra skirtingo modelio kelnaitės. Pagrindiniai skirtumai tarp šių modelių yra uždengiamas odos plotas - stringai yra gerokai atviresnis modelis nei tanga. 

Seksualios kelnaitės

Nesvarbu, ar ieškai seksualių kelnaičių tam, kad pabrėžtum savo tobulas kūno formas ar kad nustebintum mylimąjį, o galbūt siekdama įpūsti pasitikėjimo sau pačiai - desire.lt išpildys Tavo lūkesčius! Įvairių spalvų ir modelių, iš kokybiškų medžiagų pasiūtos, subtiliai seksualiais nėriniais ir siuvinėjimais dekoruotos kelnaitės nepaliks Tavęs abejingos.