Šlaunų juostos

Aktyvūs filtrai

Vasarą negalite džiaugtis dailiomis suknelėmis, nes nuolatos jaučiate diskomfortą ir neretai netgi skausmą dėl nemaloniai besitrinančių šlaunų? Galime pasiūlyti sprendimą - šlaunų juostas bei apsauginius šortukus!

Šlaunų juostos - bene populiariausias šios nemalonios ir varginančios problemos sprendimo būdas. Jose yra įsiūtos silikoninės juostelės, kurių dėka šlaunų juostos išsilaiko vietoje visą dieną, nesmunka ir puikiai atlieka savo paskirtį. Vienspalvės, raštuotos, lygios, nėriniuotos... Platus įvairių spalvų, modelių ir dizainų pasirinkimas leis išsirinkti labiausiai prie odos spalvos, garderobo ir/ar nuotaikos derančias šlaunų juostas. 

Kitas itin populiarus, klienčių pamėgtas sprendimas besitrinančių šlaunų problemai spręsti - apsauginiai šortukai. Norint jaustis nevaržomai ir lengvai, rekomenduojame rinktis pėdkelnių tipo trumpus šortukus, kurie apsaugos šlaunis nuo trinties, tačiau tuo pačiu ir nevaržys, neskatins prakaitavimo, o tik užtikrins maksimalų komfortą ir pasitikėjimą savimi!

Moterims, norinčioms ne tik apsaugoti šlaunis, bet tuo pačiu ir padailinti kūno linijas (suplokštinti pilvuką, pakelti sėdmenis, paformuoti šlaunis), rekomenduojame rinktis formuojančius-liekninančius šortukus.