Filtruoti pagal

Kaina

36,00 € - 54,00 €

Kelnaičių tipas

Korsetai

Aktyvūs filtrai

SEKSUALŪS KORSETAI

Korsetas – tai vienas seksualiausių, moteriškiausių ir bene labiausiai vyrus gundančių moteriško garderobo elementų. Ir galima suprasti, kodėl – juk šis rūbelis ne tik suformuoja dailias kūno linijas, prilaiko, pakelia, suspaudžia - bet ir skatina išlaisvinti slapčiausias fantazijas. Apie romantiškus nėrinius ar seksualius chocker‘ius, varančius vyrus iš proto, papildomų komentarų tikriausiai nereikia.

 

Jei savo spintoje dar neturi nei vieno korseto būtinai peržiūrėk DESIRE.LT siūlomą korsetų asortimentą – neabejojame, kad rasi sau tinkantį ir patinkantį. Jei norisi stipresnio prigludimo ir figūros linkių formavimo, rinkis iš standesnio audinio pasiūtą korsetą. O jei nori jaustis itin patogiai ir nevaržomai, Tau puikiai tiks plono audinio ar skaidraus tiulio korsetas. Ir nepamiršk prisegamų kojinių – šis nuginkluojantis duetas nepaliks abejingo nei vieno vyro!

 

SEKSUALŪS KORSETAI INTERNETU

DESIRE.LT siūlo įsigyti seksualius Obsessive korseto ir kelnaičių rinkinius internetu. Greitai, saugiai, gera kaina – visas prekes turime vietoje, tad pristatysime per 1-3 darbo dienas.