Julimex

Krūtinę formuojanti lipni juosta SECRET TAPE 10 cm., kūno spalvos

15,90 €

Julimex 10 cm. pločio SECRET TAPE juosta skirta modeliuoti ir formuoti biustą, tinkamai prilaiko net ir didžiausias ir sunkiausias krūtis. Per kelias minutes galite suformuoti „nematomą“ liemenėlę, kuri leis pasipuošti drąsiu drabužiu, atskleidžiančiu gilią iškirptę ar nugarą, ir tuo pačiu jaustis itin patogiai.

Juosta pagaminta iš medvilnės ir elastano mišinio. Vidinė pusė padengta klijais, kurių dėka juosta gerai prilimpa prie kūno. Puikiai prisitaiko prie figūros ir gražiai formuoja biustą. Juosta natūralios spalvos, panaši į odos spalvą, todėl jos beveik nesimato po tinkleliais ar kitais peršviečiamais audiniais.

Puikiai tiks prie aprangos su giliomis iškirptėmis ir atvira nugara. Ši lipni juosta prie krūtinės yra puikus sprendimas gilioms iškirptėms ir nuogai nugarai. Juostos gali būti naudojamos net reikliausioms vestuvinėms suknelėms, vakarinėms suknelėms ir kt. Atsižvelgiant į iškirptės formą ir asmeninius poreikius, galima ją panaudoti klijuojant įvairiais būdais.

Juosta - 5 metrų ilgio – užteks daugybei kartų. Juosta vienkartinė – ritinėlio užtenka (priklausomai nuo biusto dydžio ir naudojimo būdo) 5-15 kartų.

SVARBU: nerekomenduojama naudoti moterims, kurių jautri oda, jei yra žaizdų ar kitų odos problemų. 

Siekiant nesudirginti ir nepažeisti odos, gamintojas rekomenduoja prieš nuimant juostą ją ir odą aplink patepti alyvuogių aliejumi.

Plotis: 10 cm.

Ilgis: 5 m.

Spalva: kūno.

Sudėtis: 95% medvilnė, 5% elastanas.

Dydis
  • One size

Pristatymas Pristatome per 1-3 darbo dienas
Nemokamas pristatymas Nuo €60 pristatymas nemokamas!
Grąžinimas 14 dienų grąžinimo garantija

Atsiliepimai

chat Atsiliepimų (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Krūtinę formuojanti lipni juosta SECRET TAPE 10 cm., kūno spalvos

Krūtinę formuojanti lipni...

15,90 €

Panašios prekės