Kaip teisingai prižiūrėti apatinį trikotažą?

comment0 komentarai (-ų)

Naujas, gražus apatinių komplektukas visuomet atrodo įspūdingai ir neabejotinai pakelia nuotaiką kiekvienai moteriai. Ir, žinoma, norisi, kad naujasis grožis kuo ilgiau atrodytų kaip naujas bei pilnai atliktų savo funkcijas. Todėl svarbu žinoti, kad tinkamai prižiūrint apatinį trikotažą galima prailginti jo dėvėjimo laiką.

Kaip tai padaryti? Tikrai nieko sudėtingo, tik svarbu laikytis kelių esminių taisyklių:

✔️ Skalbti TIK rankomis vėsiame arba drungname vandenyje.? Nesvarbu, kad daugumoje apatinio trikotažo etikečių nurodoma, kad gaminius galima skalbti skalbimo mašinoje - skalbiant rankomis mažiausia rizika, kad nubluks spalvos, išsitampys/susitrauks audinys ar apatiniai pakeis formą. Tačiau jei vis dėl to nėra galimybės išvengti skalbimo mašinoje, tuomet rekomenduojama skalbti apatinius apsauginiame maišelyje, vėsiame vandenyje delikačia programa (taip pat reikėtų įsitikinti, kad skalbimo mašina nėra perpildyta).

✔️ Nenaudoti baliklių, stiprios koncentracijos skalbiklių ir minkštiklių – vietoje jų rinktis švelnų muilą ar skalbiklį delikatiems audiniams.

✔️ Niekada negręžti išskalbtų apatinių - vietoj to, atsargiai nuspausti perteklinį vandenį ir palikti nusivarvėti arba atsargiai nusausinti rankšluosčiu.?

✔️ Niekada nedžiovinti apatinio trikotažo džiovyklėje, taip pat “ant gyvatuko” ar vietoje, kurią kaitina tiesioginiai saulės spinduliai? - apatinis trikotažas gali ne tik išblukti, bet ir deformuotis, susitraukti.

Formuojantiems (liekninantiems) apatiniams ypatingai kenkia skalbimas aukštoje temperatūroje.? Netinkamai išskalbus jų audinys gali prarasti savo koreguojančias savybes, pavyzdžiui, susitraukti ar išsitampyti, tad apatiniai nebeatliks savo tiesioginės funkcijos. Rekomenduojama šio tipo apatinius skalbti tik rankomis, net jei gamintojo etiketė nurodo kitaip. Tačiau jei vistik norisi skalbti skalbimo mašinoje, tuomet reikėtų laikytis aukščiau aprašytų taisyklių.

Žinai kitų life-hack'ų, kurie padeda ilgiau išlaikyti apatinius puikios būklės? Dalinkis komentaruose!?

Rašyti komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis January February March April May June July August September October November December